KAS OLED PIISAVALT VANA?

 Lehele sisenemiseks kinnita, et oled täisealine.

 

Jah, kinnitan!
Ei, olen noorem!

Juurdepääs keelatud

Teie juurdepääs on Teie vanuse tõttu piiratud!

Ostutingimused

Kasutustingimused

Lacopita veebipoe (LaCopita) omanik on Joogikunsti OÜ (registrikood 14147050) asukohaga Tallinna mnt.45 Rapla 79514

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel, toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Teave kauba kohta on esitatud vahetult kauba juures. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

Kauba tellimiseks:

1. Valige sobiv toode

2. Määrake kogus ja vajutage klahvile "Lisa ostukorvi"

3. Lehe üleval paremas nurgas täitub ostukorv

4. Tellimiseks peate klikkama lingile "Vormista tellimus"

5. Teile avaneb tellimisblankett ja palume Teil täita kõik lahtrid

6. Tellimisblanketil olevate andmete põhjal saadetakse Teie e-mailile tellimusarve, millelt leiate kõik vajalikud andmed tellimuse eest tasumiseks.

Kliendi ja LaCopita vaheline ostu-müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest LaCopita arvelduskontole.

LaCopita müüb tooteid ainult täisealistele klientidele, ostu sooritades peate seda kinnitama, kaupa üle andes on meil õigus dokumendikontrolliks.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 2 päeva jooksul teate saatmisest.

Kaupu toimetame Raplas ja selle lähiümbruses. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning kättetoimetamise hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele. Kui kaup on defektiga või vale, siis tuleb meid sellest teavitada e-posti joogikunsti@gmail.com või helistades +3725270394