KAS OLED PIISAVALT VANA?

 Lehele sisenemiseks kinnita, et oled täisealine.

 

Jah, kinnitan!
Ei, olen noorem!

Juurdepääs keelatud

Teie juurdepääs on Teie vanuse tõttu piiratud!

Põhjaka Astelpajunaps 26%

EAN: 4744096010012
Kaubamärk: Põhjaka Viinaköök OÜ
Ühik: pudel
Hind:
16,89 €

33,78 €/L
Kogus: - +
   - või -   

0,5L  pudel
Organic

Värvus: kuldne, võib esineda loomulikku sadet
Aroom ja maitse: magus ja marjaselt mesine, selge magushapu karakter koos astelpajule iseloomuliku kergelt mõrkja varjundiga
Serveerida 10 - 12 ̊
MEELEHEAKS - Naps on tugevalt marjase, magushapu maitsega. Sel on klaar, kuldne värv ja selge maitse. Astelpaju- viljades sisalduvad rohked õlid annavad joogile iseloomuliku, kergelt mõrkja varjundi. Naps elab; aja möödudes muutub sügavamaks ka napsu värv.
TERVISEKS- Astelpaju marjad on meie kliimavöötme kõige vitamiinirikkamad – neist valmistatud jook on tõeline toonikum! Astelpajunaps on kodusel moel valminud vanaema-kvaliteediga naps, mis sobib hästi külmarohuks või lihtsalt turgutuseks. Tarbi terviseks, aga mõõdukalt!
KÜLAKOSTIKS Kuldne naps on maitsekas kingitus. Astelpajunaps on päris Eesti marjadest, puhtast Eesti piiritusest ja Eestis valminud kvaliteetjook. Viisakas suveniir, millel on sisu. Kuidas serveerida?
Astelpajunaps sobib hästi tervitusjoogiks, aperitiiviks, kohvi kõrvale või nautimiseks iseseisva joogina. Napsuga on hea segada kokteile või täiustada toitusid. Soovitame serveerida kergelt jahutatuna, kuid suurepärane on see ka toasoojalt.

http://naps.ee/

Sarnased tooted

75cl pudel

Rabarberi & vaarika vahuvein

Poolmagus

8,90 €

0.33L purk
Tomato Gose
Hind sisaldab 0,10€ pant

2,65 €

0.275L pudel
Hind sisaldab 0,10€ pant
EI OLE LISATUD suhkrut, kunstlikke lõhna-, maitse- ja värvaineid ning säilitusaineid.

2,00 €